Skup kamienic – przegląd problemów

Kupowanie nieruchomości jest jak kupowanie samochodu. Ideą takiej propozycji jest jak najszybsza ocena i dopełnienie formalności związanych z umową sprzedaży. Dla potencjalnego klienta takie rozwiązanie niesie za sobą następujące korzyści: Szybki przepływ gotówki w domu lub mieszkaniu zapewnia szybki dostęp do gotówki, co często ma znaczenie przy zakupie nowego mieszkania lub budowie nowego mieszkania. Klientom, którzy chcą szybko zarobić, polecamy zakup nieruchomości.

Skup kamienic, a oferta

Zaproponowaliśmy również nową usługę, jaką jest zakup nieruchomości z problemami. Jeśli masz dobrą okazję na zakup nowego mieszkania, zmiana pracy zmusza Cię do przeniesienia się w odległe zakątki kraju lub nawet za granicę, bądź też istnieje inna pilna potrzeba, która zmusza Cię do sprzedaży mieszkania – możemy w tym pomóc. Dzięki naszej pomocy otrzymasz środki ze sprzedaży nieruchomości w jak najkrótszym czasie. Należy mieć to na uwadze decydując się na skup kamienic.

Kupujemy również nieruchomości z problemami prawnymi tj. takie, które zniechęcają kupujących do zakupu. Do problemów prawnych należą niekiedy zaległości czynszowe lub podatkowe, wpisy do ksiąg wieczystych do egzekucji, utrata chwilowej płynności finansowej, prowadząca do zwiększonego zadłużenia lokalu czy też problemy ze spłatą kredytu, niemożność sprzedaży przez osobę zameldowaną w lokalu lub różnica zdań między współwłaścicielami lokalu, która uniemożliwia jego sprzedaż na rynku, w tym skup kamienic.

Skup kamienic

Skup kamienic – charakterystyka

Od wielu lat jesteśmy aktywną agencją nieruchomości w tej branży. Dlatego bardzo dobrze znamy rynek, procedury i koszty związane z wykonaniem operacji. Przygotowanie i obróbka reklamy, dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów oraz badanie ich możliwości finansowych to pierwsze kroki na drodze do sprzedaży.

Ponadto, jeśli sprzedajesz nieruchomość samodzielnie, musisz zaoferować mieszkanie każdemu zainteresowanemu klientowi, co zajmie Ci czas w nakierowaniu na skup kamienic.

Skup kamienic, czyli krótkie podsumowanie

Kupno nieruchomości z problemami prawnymi to idealne rozwiązanie, dzięki któremu pomijamy wszystkie te etapy. Zgłaszasz nam chęć sprzedaży nieruchomości i podajesz  jej lokalizację, powierzchnię i stan.

Odpowiedzialność za odpowiednią nagrodę pozostaje naszą odpowiedzialnością. Na jej podstawie przygotujemy dla Ciebie propozycję zakupu. Jeśli zostanie zaakceptowana, ostatnim krokiem będzie dopełnienie formalności związanych z podpisaniem umowy z notariuszem i zapłaceniem gotówki.Pamiętajmy o tym, stawiając na skup kamienic.

W momencie zakończenia transakcji otrzymasz płatność całej uzgodnionej kwoty we wcześniej ustalonej formie. Najczęściej jest to przelew na wskazane konto bankowe lub przelew gotówkowy. Dzięki temu już niedługo po podpisaniu umowy masz środki do sprzedaży i możesz je wykorzystać na dowolny cel, jeżeli wskazuje się na skup kamienic.

W wyniku takich działań szybko spłacasz pożyczkę i gotówkę na realizację swoich planów oraz unikasz złego komornika lub windykacji bankowej, w którym to momencie pieniądze zarobione na sprzedaży tworzą wartość minimum nabytej nieruchomości.

Sprzedaż mieszkania nie musi być skomplikowanym i żmudnym procesem. Jeśli nie wyobrażasz sobie odbierania telefonów rano do późnych godzin nocnych, pokazywania mieszkania, odpowiadania na wiele pytań, wybierz wygodny sposób. Zamieszczając i opłacając ogłoszenia w internecie, nie trać czasu i nie martw się, że kupujący dostanie kredyt i kupi Twoją nieruchomość.

Wypełnij formularz!

W ciągu 30 minut odezwiemy się do Ciebie z propozycją ceny.