Decydując się na sprzedaż mieszkania bardzo często nie wiemy od czego zacząć. Cała papierologia przytłacza, a dodatkowo osoby które nie są zorientowane na rynku nieruchomości mogą mieś problem z wyceną swojej własności. W efekcie biorąc uwagę czas potrzebny do zorientowania się w obecnych cenach mieszkań, stworzenie własnego ogłoszenia oraz dokonywania formalności na własną rękę, cały proces sprzedaży mieszkania może ciągnąć się bardzo długo. Gdy zależy Ci na czasie i minimalnym wkładzie w cały proces sprzedaży mieszkania lub jeśli potrzebujesz oferty skupu nieruchomości za gotówkę, opinie obecne na naszej stronie powinny pomóc podjąć Ci decyzję. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i chętnie odkupimy od Ciebie mieszkanie czy inną nieruchomość.

 

Skup mieszkań  – opinie

Działając wiele lat na rynku mieszkaniowym szczycimy się bardzo dużą skutecznością i zadowoleniem klientów  z pełnienia naszych usług. Wiele klientów wraca do nas po kilku latach, chcąc ponownie skorzystać z naszej fachowej pomocy. Dzięki temu oszczędzają dużo czasu i są spokojni, że wszystkie formalności zostaną wypełnione, a wycena mieszkania będzie rzetelna i zgoda z obecnymi cenami na rynku. Opinie o firmach skupujących nieruchomości mogą się różnić, jednak nasza szczyci się wyjątkowo dobrymi notami. Do Twojej dyspozycji oferujemy szereg doświadczonych pracowników, którzy stale służą pomocą i chętnie. Odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące skupu udziałów w nieruchomości, opinie na temat wyceny otrzymasz również od rzeczoznawcy majątkowego.

 

Nasz zespół

Nasze biuro nieruchomości zatrudnia szereg doświadczonych i rzetelnych pracowników, którzy są gotowi służyć pomocą w każdym momencie etapu skupu nieruchomości. W skład obsługi wchodzą konsultanci do spraw klienta, rzeczoznawcy majątkowi, prawnicy oraz notariusze. Dzięki stałym szkoleniom nasi pracownicy są obeznani w aktualnych cenach rynkowych mieszkań oraz działają zgodnie z nowo obowiązującymi zasadami prawnymi dotyczącymi skupu i sprzedaży nieruchomości. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że działamy zgodnie z prawem oraz dokonamy wszystkich szczegółowych formalności związanych z wyceną i skupem mieszkania.

 

Skup nieruchomości  opinie

Szukając informacji o różnych firmach zajmujących się szybkim skupem nieruchomości, opinie mogą się różnić, ponieważ nie wszystkie biura nieruchomości kładą nacisk na sprawny kontakt z klientem. Nasza firma skupia się na satysfakcji klienta z obsługi, dlatego nasze usługi są bardzo wysoko oceniane.

 

Jakie nieruchomości skupujemy?- skup mieszkań za gotówkę opinie

Przeprowadzamy skup różnych własności, zaczynając od najbardziej popularnych: mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek. Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość o bardziej nietypowym charakterze, skontaktuj się z nami – na pewno damy sobie z tym radę. Nie musisz się również przejmować stanem prawnym ani fizycznym swojej nieruchomości. Zajmujemy się mieszkaniami i innymi lokalami, które są zadłużone, objęte hipoteką, uwikłane w sprawy spadkowe, a także takimi, które są całkowicie do remontu. Jednym słowem – skupujemy wszystko. Nieruchomości z problemami wspomnianymi wyżej są zazwyczaj mało atrakcyjne dla zwykłego potencjalnego kupca, dlatego w takim przypadku najlepiej skorzystać z naszych usług. Dodatkowo pomożemy przeprowadzić Ci pełną dokumentację i dopiąć wszystkie formalności związane z regulacją podatkową i prawną. Oszczędzimy Ci przy tym zbędnych wizyt w sądzie czy urzędach.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Samodzielna próba sprzedaż mieszkania wiąże się z wieloma godzinami przeglądania ofert na rynku mieszkaniowym w celu zorientowania się w aktualnych cenach nieruchomości. Dodatkowo czasochłonne jest przygotowanie chwytliwego ogłoszenia które powinno zostać zamieszczone na stronach przeznaczonych do sprzedaży lokali. Jest to procedura bardzo pracochłonna. Osoba która nie ma większego obycia z procesem sprzedaży nieruchomości jest często skazana na niepowodzenie w sprzedaży lub bardzo długie oczekiwanie na chętnego kupca. Może jednak okazać się, że ofertą wystawioną na stronach internetowych nie zainteresuje się nikt, ponieważ nie będzie się ona wyróżniać na tle innych ogłoszeń, lub cena za mieszkanie nie będzie zadowalać kupujących. Polegając na naszym biurze oszczędzisz sobie niepotrzebnych nerwów i czasu. Wszystko przygotujemy za Ciebie a cały proces sprzedaży będzie trwał zaledwie kilka dni.

 

W jakiej formie otrzymasz pieniądze?

Standardowo pieniądze wysyłamy na konto klienta tradycyjnym przelewem – jest to bezpieczna forma, nie narażająca Cię na kradzież. Mówiąc o sprzedaży nieruchomości rozmawiamy o bardzo dużych sumach pieniędzy, dlatego nie warto kusić losu. Jednak w wyjątkowych sytuacjach po wcześniejszym uzgodnieniu możemy ustalić skup nieruchomości za gotówkę.

 

Zachęcamy do kontaktu poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego, wiadomości mailowej lub standardowej rozmowy telefonicznej. Po ustaleniu dogodnego terminu umówimy się na spotkanie z notariuszem i rzeczoznawcą majątkowym, a po kilku dniach otrzymasz przelew lub gotówkę. Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze by zyskać pieniądze jak najszybciej!